6 comments on “Variabile è l’uomo, czyli jaki jest współczesny mężczyzna?

  1. Nie da się. Ten system jest jak Vista. Neurozogenny. Napięcie ustępuje dopiero po wykastrowaniu. Współczesny mężczyzna jest kobietą – będę konsekwentny (a co?)…:)

    • Dużo w tym historycznej racji, Kopernik był kobietą, leonardo da Vinci i wielu innych z Marią Skłodowsk a z Kurii też. A co do systemu – zawsze można komputer wyrzucić przez okno jak raz to zrobiłem 🙂

  2. TU nie mają nic do rzeczy wspólczesne czasy,ani wspólczesny mężczyzna /choć ewoluują/.Moja mama-teraz dopiero wiem ,ze bardzo mądra kobieta/uuuuuuuu!-dlaczego nie słuchałam mamainych rad/twierdziła,że najlepszy system operacyjny to- KANDYDAT NA………narzeczonego ,męza,co tam zręsztą chcecie…..,kandydat działa bez zarzutu,niczym ostrza w blenderze,nigdy się nie zawiesza,nie resetuje,cały czas jest w stanie czuwania,aby spelnić oczekiwania.Tak więc najlepszą opcją jest …niepewność czyli niestabilność systemu,ale tego nie można ciągnąć w nieskonczonośc……….,są dwie opcje-pierwsza -po jakimś czasie szukammy następnego kandydata,pierwszy w zawieszeniu,i w ten sposób jesteśmy .nieustannie adorowane i zalogowane,druga -………………….

  3. No właśnie, jaka ta druga??? A co do utrzymywanie mężczyzn w stanie wiecznego czuwania (jest to jedna ze strategii), to może to doprowadzić do:
    a. totalnego rozpieprzenia przegrzewającego się systemu;
    b. chęci szukania nowego, bardziej przyjaznego środowiska.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s